Хіти тижня. Про "лисого з кварталу" та його зірковий вагончик (відео)

​Обстановка у приміщенні, де гуморист готується до перевтілення, дещо здивувала, але за кордоном це поширена практика.

"Пам'ятаєш цього лисого із Кварталу?", - часто чує він про себе і нітрохи не ображається. Їздити на шаленій швидкості, іноді бути схожим на типового мера Києва, або хлопця зі спального району: цього Євген Кошовий також не дуже боїться, а навпаки – залюбки показує всім, що може бути різним, розповідають Патріоти України.

В ефірі однієї зі програм він зізнався, що нерідко може проводити час між виступами, або зустрічами у так званому "зірковому вагончику" (Starwagen, як його прийнято називати за кордоном).

Всередині він дещо схожий на робочий кабінет, щоправда досить скромний. Та більше гумористу й не треба. Досить місця, аби переодягнутися, повторити текст ролі, або налаштуватися на важливу подію:

"Я тут чекаю обіду, чекаю вечері, чекаю поки мене викличуть. Зйомки в кіно – це очікування. А очікування гірше від самої смерті", - жартує він.

До слова, саме у цьому крихітному салоні свого часу знімали другу частину комедійного серіалу "Слуга народу-2".

Хіти тижня. Новий бойовий модуль для мобільного ЗРК розробили в Україні

п’ятниця, 15 лютий 2019, 17:00

Уряд Німеччини заблокував розробку мобільного зенітного ракетного комплексу ближньої дії, що здійснювалась українським підприємство «Арсенал» спільно із німецькою компанією Rheinmetall. Українське підприємство «Арсенал» розробляло зенітно-ракетний комп...

В окупованому Криму від голоду померли українські бойові дельфіни

п’ятниця, 15 лютий 2019, 11:55

Після захоплення кримського океанаріуму весь інвентар цієї військової частини, разом із тваринами залишилися в руках ворога. В окупованому Криму від голоду померли бойові дельфіни, які належали ВМСУ. Про це розповів постійний представник президента Укр...