Хіти тижня. Прощальний лист російського журналіста вмираючому сатирикові доводить до сказу російський бомонд

Російський журналіст, письменник і блогер Саша Сотник показав, як розлютив журналіста з РФ Андрія Бабицького своїм прощальним листом вмираючому сатирикові Михайлу Задорнову.

Саша Сотник

Про це Сотник написав у Twitter, передають Патріоти України.

"Не згадуйте рептилоїдний слиз, а то захворієте як Бабицький... Як їх усіх корчить... Завтра в програмі...", - поділився посиланням блогер.

Як говориться в матеріалі, Бабицький назвав Сотника - дикуном із рептилоїдною свідомістю ідіота, бо той не розуміє, що біля "сумного ложа" є місце "тільки для скорботи, жалю і бажання допомогти в останні хвилини".

На думку Бабицького, такий вчинок перетворює Сотника на комаху і слиз, від "якого впору тільки відсахнутися".

Ще захисник Задорнова запропонував завести в Росії "Бліду книгу" з метою моральної зачистки і ввести нову дефініцію - незгадуваність

Нагадаємо, що Задорнов останні дев'ять місяців бореться зі смертельною хворобою - пухлиною мозку. Однак, як стверджують його близькі, всі старання лікарів виявляються марними, прогнози стають лише гіршими.

Аналіз фронту: ЗСУ планують котел для РФ, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...