Хіти тижня. Прощальний лист російського журналіста вмираючому сатирикові доводить до сказу російський бомонд

Російський журналіст, письменник і блогер Саша Сотник показав, як розлютив журналіста з РФ Андрія Бабицького своїм прощальним листом вмираючому сатирикові Михайлу Задорнову.

Саша Сотник

Про це Сотник написав у Twitter, передають Патріоти України.

"Не згадуйте рептилоїдний слиз, а то захворієте як Бабицький... Як їх усіх корчить... Завтра в програмі...", - поділився посиланням блогер.

Як говориться в матеріалі, Бабицький назвав Сотника - дикуном із рептилоїдною свідомістю ідіота, бо той не розуміє, що біля "сумного ложа" є місце "тільки для скорботи, жалю і бажання допомогти в останні хвилини".

На думку Бабицького, такий вчинок перетворює Сотника на комаху і слиз, від "якого впору тільки відсахнутися".

Ще захисник Задорнова запропонував завести в Росії "Бліду книгу" з метою моральної зачистки і ввести нову дефініцію - незгадуваність

Нагадаємо, що Задорнов останні дев'ять місяців бореться зі смертельною хворобою - пухлиною мозку. Однак, як стверджують його близькі, всі старання лікарів виявляються марними, прогнози стають лише гіршими.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...