Хіти тижня. Респект ЗСУ. Ювелірна робота: У мережі показали фото з місця ліквідації терориста Мамая

Судячи з фото, бойовик був ліквідований в укріпленому місці.

Тепер "Мамай" вже ліквідований. Фото:Диалог

У мережі з'явилося фото з місця ліквідації командира "15-ї інтернаціональної бригади" так званої "Донецької народної республіки" Олега Мамієва ("Мамая"). Фото були опубліковані на сепаратистському ресурсі ВарГонзо, передають Патріоти України.

Судячи з фото, бойовик був ліквідований в укріпленому місці. На мішках з піском видно сліди крові, яка, ймовірно, належить Олегу Мамієву.

"Фото з місця ліквідації ватажка "Пятнашки" Мамая. Ну що тут можна сказати? Мішки з піском не допомогли. Респект ЗСУ. Ювелірна робота", - захоплюються точністю українських військових в Twitter користувача "Фосфорна Горлівка".

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...