Хіти тижня. "Росія - це обман світового масштабу", - блогер

Українські мовознавці, як це вже зробили наші історики, мусять написати, що високий варіант нашої мови росіяни поцупили точнісінько так, як і наше ім’я національне.

Нічого свого в "російської імперії" немає. Навіть мови. Ілюстрація: соцмережі.

"Про те, що російська мова (церковнослов’янська) насправді була високим варіантом української, свідчить те, як писав греко-католицький священик Йосип Левицький у Галичині у першій половині 19 ст.", - пише Роксана Харчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"У той час, як в Україні Котляревський, Основ’яненко й передусім Шевченко обрали альтернативний шлях – почали писати народною мовою, відмовившись від високої (церковнослов’янської, якою писав Сковорода), Левицький іще продовжував нею писати, хоча росіяни уважають, наче він писав сумішшю церковнослов’янської і русинської мов. Брехуни.

Українські мовознавці, як це вже зробили наші історики, мусять написати, що високий варіант нашої мови росіяни поцупили точнісінько так, як і наше ім’я національне. Росія – це ще та оборудка світового масштабу".

Названо ім'я безпосереднього замовника жорстокого вбивства журналіста у диппредставництві Саудівської Аравії

вівторок, 23 жовтень 2018, 21:28

Виконанням вбивства займався аташе саудівського генконсульства в Стамбулі. Наказ про вбивство Джамаля Хашкаджі віддав колишній високопоставлений співробітник розвідки Саудівської Аравії і радник наслідного принца Ахмед Ассирі. Про це за інформацією Sab...

Покидьки додумались: В Україні затримано банду "антикорупціонерів"-хабарників, в одного з них паспорт 'ЛНР'

вівторок, 23 жовтень 2018, 21:12

Наразі проводиться документування злочинної діяльності групи, а також виявлення інших фактів протиправних дій її членів. Правоохоронці затримали групу "антикорупціонерів" за вимагання коштів з посадовців. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції, зазн...