Хіти тижня. "Росія - це обман світового масштабу", - блогер

Українські мовознавці, як це вже зробили наші історики, мусять написати, що високий варіант нашої мови росіяни поцупили точнісінько так, як і наше ім’я національне.

Нічого свого в "російської імперії" немає. Навіть мови. Ілюстрація: соцмережі.

"Про те, що російська мова (церковнослов’янська) насправді була високим варіантом української, свідчить те, як писав греко-католицький священик Йосип Левицький у Галичині у першій половині 19 ст.", - пише Роксана Харчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"У той час, як в Україні Котляревський, Основ’яненко й передусім Шевченко обрали альтернативний шлях – почали писати народною мовою, відмовившись від високої (церковнослов’янської, якою писав Сковорода), Левицький іще продовжував нею писати, хоча росіяни уважають, наче він писав сумішшю церковнослов’янської і русинської мов. Брехуни.

Українські мовознавці, як це вже зробили наші історики, мусять написати, що високий варіант нашої мови росіяни поцупили точнісінько так, як і наше ім’я національне. Росія – це ще та оборудка світового масштабу".

Чартер в Париж від нападок купки бліх: Данилко розповів, як проходять його таємні концерти для російських олігархів

понеділок, 16 липень 2018, 20:14

Артист запевнив, що його колектив завжди виступає для людей, які замовляють концерт, незважаючи на жодні думки, правильно це чи неправильно. Відомий український артист Андрій Данилко, який завоював популярність завдяки образу колоритної Вєрки Сердючки,...

Хіти тижня. "СССР проиграл 47 конфликтов, выиграв лишь один. Почему об этом не рассказывают в школе?" - блогер

понеділок, 16 липень 2018, 19:00

Виявляється, за весь час свого існування, СРСР перемогу здобув тільки в другій світовій війні, та й то за підтримки союзників. Про це у своєму блозі пише журналіст і волонтер Тім Златкін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Все осталь...