Хіти тижня. "Росія - це обман світового масштабу", - блогер

Українські мовознавці, як це вже зробили наші історики, мусять написати, що високий варіант нашої мови росіяни поцупили точнісінько так, як і наше ім’я національне.

Нічого свого в "російської імперії" немає. Навіть мови. Ілюстрація: соцмережі.

"Про те, що російська мова (церковнослов’янська) насправді була високим варіантом української, свідчить те, як писав греко-католицький священик Йосип Левицький у Галичині у першій половині 19 ст.", - пише Роксана Харчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"У той час, як в Україні Котляревський, Основ’яненко й передусім Шевченко обрали альтернативний шлях – почали писати народною мовою, відмовившись від високої (церковнослов’янської, якою писав Сковорода), Левицький іще продовжував нею писати, хоча росіяни уважають, наче він писав сумішшю церковнослов’янської і русинської мов. Брехуни.

Українські мовознавці, як це вже зробили наші історики, мусять написати, що високий варіант нашої мови росіяни поцупили точнісінько так, як і наше ім’я національне. Росія – це ще та оборудка світового масштабу".

Хіти тижня. "Соколов Путина" очікує пекло у небі України: "Система ППО зараз, напевно, в найкращому стані за всі роки незалежності", - ветеран АТО (відео)

неділя, 22 квітень 2018, 20:00

З початку російської агресії ППО становило найслабшу ланку у випадку війни у небі та повноцінного вторгнення ЗС РФ до України. Україна в останні роки приділяє багато уваги і коштів на відновлення системи протиповітряної оборони, щоб гідно протистояти м...

"Україна - це ваша єдина надія!": Терористи "ЛНР" впали в істерику через знайдені проукраїнські листівки (фото)

неділя, 22 квітень 2018, 19:42

За словами бойовиків "республіки", вони начебто збили український БПЛА. Терористи так званої "ЛНР" заявили, що нібито збили український безпілотник, який ніс в собі агітаційні листівки. Про це заявив представник так "званої народної міліції ЛНР" Андрій...