Хіти тижня. "Росія - це обман світового масштабу", - блогер

Українські мовознавці, як це вже зробили наші історики, мусять написати, що високий варіант нашої мови росіяни поцупили точнісінько так, як і наше ім’я національне.

Нічого свого в "російської імперії" немає. Навіть мови. Ілюстрація: соцмережі.

"Про те, що російська мова (церковнослов’янська) насправді була високим варіантом української, свідчить те, як писав греко-католицький священик Йосип Левицький у Галичині у першій половині 19 ст.", - пише Роксана Харчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"У той час, як в Україні Котляревський, Основ’яненко й передусім Шевченко обрали альтернативний шлях – почали писати народною мовою, відмовившись від високої (церковнослов’янської, якою писав Сковорода), Левицький іще продовжував нею писати, хоча росіяни уважають, наче він писав сумішшю церковнослов’янської і русинської мов. Брехуни.

Українські мовознавці, як це вже зробили наші історики, мусять написати, що високий варіант нашої мови росіяни поцупили точнісінько так, як і наше ім’я національне. Росія – це ще та оборудка світового масштабу".

Судини, як у 65-річних: Вчені розкрили шокуючі дані про шкоду цукру

середа, 24 січень 2018, 8:30

У дослідженні підкреслюється той факт, що важливо стежити за тим, що ми їмо і п'ємо. Вчені з відділу харчування, фізичних вправ і спорту в Копенгагенському університеті зробили різку заяву щодо цукру, повідомляють Патріоти України з посиланням на Неску...

Українська модель стала героїнею зворушливого ролика для всесвітньо відомого бренду джинсів (відео)

середа, 24 січень 2018, 0:30

Бренд Diesel закликає всіх людей любити себе такими, якими їх створила природа, в тому числі разом зі своїми недоліками. Всесвітньо відомий італійський бренд Diesel зняв зворушливий промо-ролик, героїнею якого стала українська модель Валерія Караман. ...