Хіти тижня. Росіяни оприлюднили фото "мегасупербудівництва" кримського моста

Мостостроители замкнули свод арки на высоте 45 метров от основания конструкции.

Фото: most.lifeПатріоти України передають, що у Криму завершена укрупнена збірка залізничного арочного прольоту моста через Керченську протоку. Про це повідомив офіційний ресурс проекту. За його інформацією, мостобудівники замкнули звід арки на висоті 45 метрів від основи конструкції.

"Тепер арочний проліт належить дообладнати експлуатаційними елементами і підготувати до монтажу в проектне положення - на фарватерні опори. У залізничній арці - понад 400 великих елементів: блоки нижнього і верхнього пояса, арки, розкоси, підвіски та інше. Загальна вага арочного прольоту зараз перевищує 5,8 тисячі тонн. Одночасно на керченському майданчику триває укрупнена збірка арочного прольоту під автодорожню частину. Він зібраний вже майже на 80 відсотків ", - хваляться росіяни.

Арочні прогонові будови - самі габаритні елементи Кримського моста. Протяжність кожного арочного прольоту - 227 метрів.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...