Хіти тижня. "Розкрити злочинну діяльність правлячої верхівки України": Стали відомі цікаві деталі про екс-співробітника СБУ, який перейшов на бік бойовиків "ДНР" (відео)

Співробітник СБУ Роман Лабусов, який перейшов на бік бойовиків "ДНР", і оголошений в розшук ще з 4 травня 2016 року.

Роман Лабусов

Його дані знаходяться в базі осіб, які переховуються від органів влади України. Про це повідомляє сайт "Новости Донбасса", передають Патріоти України.

Лабусов звинувачується за ст. 407 Кримінального кодексу України ("Самовільне залишення військової частини або місця служби"). Судом було видано дозвіл на його затримання.

5 жовтня Роман Лабусов дав прес-конференцію в Донецьку.

"Я підполковник СБУ, очолював шифровально-документальний зв'язок, перейшов на цю сторону, щоб розкрити злочинну діяльність правлячої верхівки України", - передає його слова сепаратистський агентство "ДАН".

За інформацією сепаратистів, Лабусов народився в Донецьку, працював в управлінні СБУ в Донецькій області. З 2014 року проходив службу в Маріуполі.

Вожді «молодої республіки» вже тікають? У «ДНР» раптово закрились всі ломбарди, телефони не відповідають, майно клієнтів безслідно зникло

неділя, 24 червень 2018, 17:26

Скупка та застава дорогоцінностей у зубожілого населення ОРДЛО є бізнесом верхівки окупаційної адміністрації, де російські «дерев’яними» вельми вигідно конвертуються у дорогоцінності по ціні лому, а то і менше. Сьогодні вранці в соцмережах з'явилася ін...

"Гібриди" панікують" - "укри наступають" тисне: На околицях Донецька потужні вибухи

неділя, 24 червень 2018, 17:12

​Щоб якось утримати фронт від розвалу недоукомплектовані «гібридні» корпуси російських окупантів перманентно вдаються до збройних провокацій, підрозділи ООС дуже оперативно відповідають, в т.ч. по виявленим місцям скупчення техніки та боєприпасів росіян.