Хіти тижня. "Розкрити злочинну діяльність правлячої верхівки України": Стали відомі цікаві деталі про екс-співробітника СБУ, який перейшов на бік бойовиків "ДНР" (відео)

Співробітник СБУ Роман Лабусов, який перейшов на бік бойовиків "ДНР", і оголошений в розшук ще з 4 травня 2016 року.

Роман Лабусов

Його дані знаходяться в базі осіб, які переховуються від органів влади України. Про це повідомляє сайт "Новости Донбасса", передають Патріоти України.

Лабусов звинувачується за ст. 407 Кримінального кодексу України ("Самовільне залишення військової частини або місця служби"). Судом було видано дозвіл на його затримання.

5 жовтня Роман Лабусов дав прес-конференцію в Донецьку.

"Я підполковник СБУ, очолював шифровально-документальний зв'язок, перейшов на цю сторону, щоб розкрити злочинну діяльність правлячої верхівки України", - передає його слова сепаратистський агентство "ДАН".

За інформацією сепаратистів, Лабусов народився в Донецьку, працював в управлінні СБУ в Донецькій області. З 2014 року проходив службу в Маріуполі.

Хіти тижня. Із життя диверсантів у Другій світовій: Історія чекіста, який керував Києвом, - блогер

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:30

Невідомо чому, резидентом в окупованому Києві став 29-річний лейтенант держбезпеки з дипломом школи-семирічки Іван Кудря, що працював на оперативній роботі по лінії розробки українських націоналістичних середовищ. "Радянська держбезпека, готуючись до з...

Хіти тижня. Його шанували десятки мільйонів: Помер відомий екстрасенс з українським корінням

вівторок, 17 жовтень 2017, 14:00

​Уславленому цілителю було 82 роки. У Москві на 83-му році життя помер відомий цілитель та екстрасенс Аллан Чумак. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Дмитро Гордон, передають Патріоти України. Аллан Чумак прийшов у цілительство з ж...