Хіти тижня. Розруха та занепад: ЗМІ показали, як насправді виглядає Росія, що витратила $25 млрд на ЧС-2018 (фото)

Журналісти британського видання відвідали російську глибинку.

На підготовку до футбольного Чемпіонату РФ витратила понад $25 млрд. Ілюстрація:http://www.dailymail.co.uk

Британське видання Daily Mail у своєму репортажі показала, як насправді виглядає Росія, яка витратила більше 25 млрд доларів на підготовку до чемпіонату світу з футболу-2018. Для цього журналісти вирушили подалі від Москви, у Великі Луки, що в сільськогосподарському регіоні в Псковській області біля латвійського кордону, повідомляють Патріоти України.

"Сотні покинутих дерев'яних будинків перебувають в стані розрухи. Їх жителі виїхали в міста в пошуках роботи. "Дороги" розбиті і місцями складаються з погано покладених бетонних плит.

У 2010 році, коли Росії було доручено проведення чемпіонату світу, були надії на краще, але падіння цін на нафту в 2014 році принесло рецесію", - йдеться в статті під фотографіями істинної Російської Федерації.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т