Хіти тижня. Розвезло, як дівчисько: Медведєв публічно розридався

​Прем'єр-міністр Росії розплакався на святі «Петра і Февронії», який він заснував зі своєю дружиною Світланою.

Про це повідомила журналістка з РФ Олена Риковцева в Facebook, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«До речі, ви не повірите, але по ходу концерту Дмитро Анатолійович один раз заплакав. Це я абсолютно серйозно », - написала вона.

За словами представниці ЗМІ, Медведєв розчулився після композиції Джо Дассена «Якщо б не було тебе». Риковцева висловила припущення, що прем'єр думав в цей момент не про кохану, яка стояла поруч. На її думку, мрії Медведєва могли бути про тих, «хто зараз далеко від нього, в Гамбурзі» (наприклад про президента РФ Володимира Путіна, - ред.).

У колективній пісні прозвучали слова: «Сім'я - опора держави моєї країни Росії». Журналістка розповіла, що дружина прем'єра вставила в волосся таку кількість квітів, що навіть конкурувала з костюмом «короля російської естради» Філіпа Кіркорова.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо