Хіти тижня. Розвезло, як дівчисько: Медведєв публічно розридався

​Прем'єр-міністр Росії розплакався на святі «Петра і Февронії», який він заснував зі своєю дружиною Світланою.

Про це повідомила журналістка з РФ Олена Риковцева в Facebook, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«До речі, ви не повірите, але по ходу концерту Дмитро Анатолійович один раз заплакав. Це я абсолютно серйозно », - написала вона.

За словами представниці ЗМІ, Медведєв розчулився після композиції Джо Дассена «Якщо б не було тебе». Риковцева висловила припущення, що прем'єр думав в цей момент не про кохану, яка стояла поруч. На її думку, мрії Медведєва могли бути про тих, «хто зараз далеко від нього, в Гамбурзі» (наприклад про президента РФ Володимира Путіна, - ред.).

У колективній пісні прозвучали слова: «Сім'я - опора держави моєї країни Росії». Журналістка розповіла, що дружина прем'єра вставила в волосся таку кількість квітів, що навіть конкурувала з костюмом «короля російської естради» Філіпа Кіркорова.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...