Хіти тижня. Сайт "Миротворець" гостро відповів навіженому Кобзону на його прокльони

​Скандал розгорівся після смерті акторки Віри Глаголєвої. Кобзон "прокляв" "миротворець" й назвав їх "мракобіссям".

"Миротворець" не лишив цього коментаря без уваги. Відповідь опублікували на Facebook сторінці спільноти, повідомляють Патріоти України.

Вони нагадали, що сам Кобзон активно підтримує "русскій мір" й агресію РФ щодо України. Водночас, він говорить про мораль та пам'ять. Але, за словами "Миротворця", після смерті Кобзона всі його швидко забудуть. А пам'ятатимуть родичі, нарікаючи на наслідки його дій за життя. І пам'ятатимуть українці.

«Твій некролог уже написаний і крім тих слів, які тут є, інших у нас не буде... Так ось знай, про тебе досить швидко першими забудуть твої ж співгромадяни. Твої близькі, несучи твій гріх діянь за останні роки, почнуть проклинати тебе за наслідки, які ти приніс їм своїми сьогоднішніми діями. Але не переживай, ми, українці, будемо про тебе пам'ятати й нагадувати про тебе їм всім тільки правду. Пам'ятати і нагадувати їм ту правду, яка написана тут», – написали вони.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих