Хіти тижня. "С*ка, у тебя столько убитых, что пора к ним присоединиться!": Бойовики "ЛНР" погрожують своєму отаману

Через велику кількість убитих бойовиків на лінії фронту терористи погрожують справжнім бунтом отаману проросійських козаків одіозному Ігорю Кулькіну, який командує бойовиками в населеному пункті Ровеньки в "ЛНР".

Ігор Кулькін

Один з терористів виступив з погрозами на адресу Кулькіна, розповівши про темні справи бойовика в тилу терористів - рядові бойовики не тільки обурені багатством і нахабною поведінкою свого отамана, а й великим числом смертей бойовиків, убитих всього за кілька днів в кінці липня, передають Патріоти України з посиланням на Діалог.UA.

Серед основних претензій ватажкові місцевих козаків бойовики висунули купівлю будинку за 300 000 доларів, алкоголізм, хабарництво і постійні зради з дружинами своїх товаришів по службі.


Говорять про протитанкові комплекси: "Є реальний шанс надання Україні летальної зброї", – екс-посол США

четвер, 24 серпень 2017, 0:33

Летальна зброя зробить для росіян більш затратним продовження агресії, захоплення додаткових територій. Реальний шанс надання Сполученими Штатами Америки летальної зброї оборонного характеру Україні є, але на це повинен погодитися Президент Дональд Тра...

До чого готується Кремль: Всі аспекти військових навчань "Захід-2017" показали в одному відео

четвер, 24 серпень 2017, 0:28

У маневрах офіційно буде задіяно близько 3000 російських військовослужбовців, 280 одиниць військової техніки, до 25 літальних апаратів РФ. Все, що потрібно знати про спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017", які пройдуть з 14 по 20 вересня на...