Хіти тижня. "С*ка, у тебя столько убитых, что пора к ним присоединиться!": Бойовики "ЛНР" погрожують своєму отаману

Через велику кількість убитих бойовиків на лінії фронту терористи погрожують справжнім бунтом отаману проросійських козаків одіозному Ігорю Кулькіну, який командує бойовиками в населеному пункті Ровеньки в "ЛНР".

Ігор Кулькін

Один з терористів виступив з погрозами на адресу Кулькіна, розповівши про темні справи бойовика в тилу терористів - рядові бойовики не тільки обурені багатством і нахабною поведінкою свого отамана, а й великим числом смертей бойовиків, убитих всього за кілька днів в кінці липня, передають Патріоти України з посиланням на Діалог.UA.

Серед основних претензій ватажкові місцевих козаків бойовики висунули купівлю будинку за 300 000 доларів, алкоголізм, хабарництво і постійні зради з дружинами своїх товаришів по службі.


Впав з даху: На Київщині загинув голова міського суду

понеділок, 23 жовтень 2017, 16:19

З важкими травмами потерпілий був доставлений в лікарню, де робили все можливе, щоб його врятувати, однак травми, отримані при падінні, виявилися несумісні з життям.​. У Київській області загинув глава міського суду Славутича Анатолій Орел: чоловік отр...

Гибридный экспорт контрреволюции, - Руденко

понеділок, 23 жовтень 2017, 14:12

Московия/Россия изначально занимались тем, что экспортировали в соседние княжества/страны свои порядки, то есть контрреволюцию. Делалась это как грубой силой, так и подкупом, обманом, то есть мягко. Московия/Россия изначально занимались тем, что экспор...