Хіти тижня. Стали відомі жахливі подробиці загибелі 23-річної учасниці АТО Надії Морозової (відео)

Дівчину міг вбити її ж товариш по службі.

Надії Морозовій було всього 23  роки. Фото: АСН.

Смерть 23-річної учасниці АТО Надії Морозової могла бути насильницькою. У злочині підозрюють її колег з 59-ї бригади. Про це повідомив прокурор сил АТО Олег Сенюк, пишуть Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Це була не бойова втрата, а насильницьким способом. Вже з цього приводу є підозрювана особа, яка розповіла окремі деталі скоєння цього злочину. Це товариш по службі. Він свою провину у вбивстві не визнає, а дає свідчення, що нібито було необережне поводження зі зброєю, що призвело до смерті цієї особи", - розповів Сенюк.

До цього, товариші по службі Надії говорили, що вона загинула в результаті кульового поранення під час артилерійського обстрілу бойовиків.

Матері військової видали свідоцтво про смерть, в якому сказано, що вона загинула, виконуючи бойове завдання.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...