Хіти тижня. Страх для окупанта: В Україні провели випробування зенітно-гарматного комплексу "Шилка" (фото, відео)

"Шилка" для українських військових - ефективний засіб ураження й наземних цілей.

Фото: ЗМІ

Приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка" перед передачею замовнику проходили на спеціальному полігоні у Харківський області у присутності представників ЗСУ. Про це повідомили у прес-службі "Укроборонпрому", передають Патріоти України.

Під час тестування була повністю перевірена робота всіх систем бойової машини, включаючи ведення вогню із 23-мм зчетвереної автоматичної гармати, загальна скорострільність якої складає 3400 пострілів за хвилину.

Первинне призначення "Шилки" – захист від ворожих літаків та вертольотів, але в умовах гібридної війни на Донбасі українські бійці знайшли нове застосування цій бойовій машині. Вона - ефективний засіб ураження наземних цілей: її скорострільність, швидкість та маневреність дозволяє придушувати вогневі позиції противника.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...