Хіти тижня. Страшна зброя: Снайпер ледь не загинув через дверцята холодильника (відео)

​У мережі з'явився запис, на якому чоловік стріляє з штурмової гвинтівки М-16 в холодильник, набитий вибухівкою. Ролик уже зібрав вже більше мільйона переглядів на YouTube.

Фото з відкритих джерелПатріоти України з посиланням на Нескучные новости повідомляють - попри те що ціль перебувала в декількох десятках метрів від випробувача, стрілок мало не загинув. Зірвані вибухом двері холодильника пролетіли зовсім поруч з чоловіком, який, на щастя для себе, встиг сховатися за деревом.

Холодильник був набитий таннерітом. Ця вибухова речовина являє собою суміш нітрату амонію і алюмінієвого порошку, яка зазвичай упаковується в брикети. Таннеріт широко використовується при проведенні бурових робіт.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...