Хіти тижня. Страшна зброя: Снайпер ледь не загинув через дверцята холодильника (відео)

​У мережі з'явився запис, на якому чоловік стріляє з штурмової гвинтівки М-16 в холодильник, набитий вибухівкою. Ролик уже зібрав вже більше мільйона переглядів на YouTube.

Фото з відкритих джерелПатріоти України з посиланням на Нескучные новости повідомляють - попри те що ціль перебувала в декількох десятках метрів від випробувача, стрілок мало не загинув. Зірвані вибухом двері холодильника пролетіли зовсім поруч з чоловіком, який, на щастя для себе, встиг сховатися за деревом.

Холодильник був набитий таннерітом. Ця вибухова речовина являє собою суміш нітрату амонію і алюмінієвого порошку, яка зазвичай упаковується в брикети. Таннеріт широко використовується при проведенні бурових робіт.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...