Хіти тижня. Страшна зброя: Снайпер ледь не загинув через дверцята холодильника (відео)

​У мережі з'явився запис, на якому чоловік стріляє з штурмової гвинтівки М-16 в холодильник, набитий вибухівкою. Ролик уже зібрав вже більше мільйона переглядів на YouTube.

Фото з відкритих джерелПатріоти України з посиланням на Нескучные новости повідомляють - попри те що ціль перебувала в декількох десятках метрів від випробувача, стрілок мало не загинув. Зірвані вибухом двері холодильника пролетіли зовсім поруч з чоловіком, який, на щастя для себе, встиг сховатися за деревом.

Холодильник був набитий таннерітом. Ця вибухова речовина являє собою суміш нітрату амонію і алюмінієвого порошку, яка зазвичай упаковується в брикети. Таннеріт широко використовується при проведенні бурових робіт.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...