Хіти тижня. Стратили свої: Моторошні подробиці загибелі на Донбасі найманки з Новосибірську (відео)

Тіло громадянки РФ, що воювала в складі російсько-терористичних військ на Донбасі, знайшли повішеним в одній з квартир окупованого Донецька.

Анастасія Паутова

Про насильницьку смерть найманки з Новосибірська Анастасії Паутової повідомив один з її спільників у відеозаяві, оприлюдненій на Youtube, передають Патріоти України.

За словами бойовика, жінку знайшли повішеною в донецькій квартирі. Поруч з тілом повішеною знайдена записка, в якій Паутова просить нікого не звинувачувати у своїй смерті. Однак, як стверджує бойовик, на тілі покійної знайдені сліди насильства.

«Кисть зламана, пальці зламані. Кому могла перейти дорогу така тендітна маленька дівчинка?», - задається питанням бойовик.

Він також повідомив, що на Донбас Паутова вирушила з Новосибірська після загибелі свого дядька, який воював у складі російсько-терористичних військ.

За офіційною версією російського окупаційного командування і терористичних ватажків, Паутова загинула. Однак ніхто не оприлюднив деталей цієї загибелі. Як уточнила на своїй сторінці в Facebook її подруга по терористичному козацтву Тетяна Слободчикова, найманка «загинула» в ніч з 12 на 13 серпня.

Слободчикова також повідомила, що Паутова воювала в складі банди кримського терористичного козацтва ХКО «Скіфський». Банду очолює «отаман» Ігор Лисицький на прізвисько «Лис».

За даними «миротворця», Анастасія Паутова народилася 16 січня 1991 року в місті Шимкент, Казахстан. За освітою Паутова педагог, але до поїздки на Донбас, працювала на батьківщині в селищі Курьїнске Краснозерского району Новосибірської області (РФ) продавцем.

Найманку поховали на батьківщині 20 серпня. У неї залишилася 5-річна донька, яка зараз проживає з батьком в селищі Краснозерске.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма