Хіти тижня. Стратили свої: Моторошні подробиці загибелі на Донбасі найманки з Новосибірську (відео)

Тіло громадянки РФ, що воювала в складі російсько-терористичних військ на Донбасі, знайшли повішеним в одній з квартир окупованого Донецька.

Анастасія Паутова

Про насильницьку смерть найманки з Новосибірська Анастасії Паутової повідомив один з її спільників у відеозаяві, оприлюдненій на Youtube, передають Патріоти України.

За словами бойовика, жінку знайшли повішеною в донецькій квартирі. Поруч з тілом повішеною знайдена записка, в якій Паутова просить нікого не звинувачувати у своїй смерті. Однак, як стверджує бойовик, на тілі покійної знайдені сліди насильства.

«Кисть зламана, пальці зламані. Кому могла перейти дорогу така тендітна маленька дівчинка?», - задається питанням бойовик.

Він також повідомив, що на Донбас Паутова вирушила з Новосибірська після загибелі свого дядька, який воював у складі російсько-терористичних військ.

За офіційною версією російського окупаційного командування і терористичних ватажків, Паутова загинула. Однак ніхто не оприлюднив деталей цієї загибелі. Як уточнила на своїй сторінці в Facebook її подруга по терористичному козацтву Тетяна Слободчикова, найманка «загинула» в ніч з 12 на 13 серпня.

Слободчикова також повідомила, що Паутова воювала в складі банди кримського терористичного козацтва ХКО «Скіфський». Банду очолює «отаман» Ігор Лисицький на прізвисько «Лис».

За даними «миротворця», Анастасія Паутова народилася 16 січня 1991 року в місті Шимкент, Казахстан. За освітою Паутова педагог, але до поїздки на Донбас, працювала на батьківщині в селищі Курьїнске Краснозерского району Новосибірської області (РФ) продавцем.

Найманку поховали на батьківщині 20 серпня. У неї залишилася 5-річна донька, яка зараз проживає з батьком в селищі Краснозерске.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...