Хіти тижня. "Судові справи": Стало відомо про долю спійманої в Україні "великої риби"

Суд Маріуполя постановив заарештувати строком на 2 місяці без права внесення застави обвинувачених в організації злочинного угруповання в Миколаївській області Михайла Титова, відомого як "Мультик", а також бізнесмена Олексія Пелипаса.

Бориса Серафимова суд узяв під варту з правом вийти під заставу в 842 тис. грн. Протягом 5 днів адвокати мають намір оскаржити рішення суду в Апеляційному суді Донецької області, - передають Патріоти України з посиланням на "НикВести".

Засідання пройшло в закритому режимі. У відповідь на судове рішення Тітов оголосив голодування.

За інформацією ЗМІ, "Мультик" починав свій шлях в 90-і в якості рядового бійця угрупування Віктора Чередника на прізвисько "Тазік", який вже відійшов від справ, поступившись місцем більш молодому "вихованцю".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...