Хіти тижня. "Судові справи": Стало відомо про долю спійманої в Україні "великої риби"

Суд Маріуполя постановив заарештувати строком на 2 місяці без права внесення застави обвинувачених в організації злочинного угруповання в Миколаївській області Михайла Титова, відомого як "Мультик", а також бізнесмена Олексія Пелипаса.

Бориса Серафимова суд узяв під варту з правом вийти під заставу в 842 тис. грн. Протягом 5 днів адвокати мають намір оскаржити рішення суду в Апеляційному суді Донецької області, - передають Патріоти України з посиланням на "НикВести".

Засідання пройшло в закритому режимі. У відповідь на судове рішення Тітов оголосив голодування.

За інформацією ЗМІ, "Мультик" починав свій шлях в 90-і в якості рядового бійця угрупування Віктора Чередника на прізвисько "Тазік", який вже відійшов від справ, поступившись місцем більш молодому "вихованцю".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою