Хіти тижня. Светлодарская дуга: У обдроченцев большие потери. "Третья сила" ликвидировала пулеметные точки противника, - волонтер

Ворог рахує втрати та вивозить поранених.

Ілюстрація:Укрінформ

Волонтер Юрій Мисягін оприлюднив інформацію про нанесення шкоди російським найманцям на Донбасі на одній з позицій на Світлодарській дузі. Про це він написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Вот это новость!! Светлодарская дуга. Несколько дней назад. Сепары усилили и установили на позиции "Муровейник'' новые пулемёты калибра 12,7.

Скажу кратко: Эта передовая позиция противника за последние два года ОЧЕНЬ много горя нам принесла. ОЧЕНЬ И ОЧЕНЬ МНОГО. Погибла девушка медик из 54-й бригады.

Тогда обдроченцы именно с "Муровейника" выстрелили из противотанкового гранатомёта ПТУРС и попали по машине. Девушка медик погибла и сильно пострадал водитель.

Летом, когда были тяжёлые бои за эту позиции геройски погибли трое наших героев. А сколько тысяч раз оттуда по нам работали!!!

Так вот, из-за обстрелов, провокаций и на упреждение, неизвестная "третья сила" была вынуждена предотвратить и ликвидировать данные пулеметные точки.

У обдроченцев большие потери. Несколько 200-х. Более десяти 300-х. Очень и очень хорошая новость! Добрых снов." - написав він.

Хіти тижня. Про несподівану знахідку на місці масового отруєння школярів у Черкасах

четвер, 21 червень 2018, 9:30

У будівлі школи в Черкасах, де на лінійці 8 травня масово отруїлися діти, виявлені пляшки з небезпечними речовинами. Журналістам легко вдалося проникнути в будівлю школи. В одному з приміщень було виявлено банки з невідомою рідиною, на яких не було під...

Хіти тижня. Зміцнять ЗСУ вже у 2018-му: П'ять найбільш очікуваних новинок для української армії (фото)

середа, 20 червень 2018, 23:05

Поки українські чиновники ходять по світу з протягнутою рукою, наші зброярі роблять усе, щоб підвищити обороноздатність країни. Глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак розповів журналу Новое Время про найбільш очікувані н...