Хіти тижня. Светлодарская дуга: У обдроченцев большие потери. "Третья сила" ликвидировала пулеметные точки противника, - волонтер

Ворог рахує втрати та вивозить поранених.

Ілюстрація:Укрінформ

Волонтер Юрій Мисягін оприлюднив інформацію про нанесення шкоди російським найманцям на Донбасі на одній з позицій на Світлодарській дузі. Про це він написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Вот это новость!! Светлодарская дуга. Несколько дней назад. Сепары усилили и установили на позиции "Муровейник'' новые пулемёты калибра 12,7.

Скажу кратко: Эта передовая позиция противника за последние два года ОЧЕНЬ много горя нам принесла. ОЧЕНЬ И ОЧЕНЬ МНОГО. Погибла девушка медик из 54-й бригады.

Тогда обдроченцы именно с "Муровейника" выстрелили из противотанкового гранатомёта ПТУРС и попали по машине. Девушка медик погибла и сильно пострадал водитель.

Летом, когда были тяжёлые бои за эту позиции геройски погибли трое наших героев. А сколько тысяч раз оттуда по нам работали!!!

Так вот, из-за обстрелов, провокаций и на упреждение, неизвестная "третья сила" была вынуждена предотвратить и ликвидировать данные пулеметные точки.

У обдроченцев большие потери. Несколько 200-х. Более десяти 300-х. Очень и очень хорошая новость! Добрых снов." - написав він.

Тітка здала поліції: Бойовика "ЛНР" засадили у тюрму в РФ та збираються депортувати в Україну

понеділок, 11 грудень 2017, 22:23

В 2015 році терорист виїхав жити до Бєлгородської області РФ, але "русский мир" виявився не дуже гостинним. Бойовику з Лисичанська, який воював на Донбасі проти сил АТО в складі терористичної банди «Схід-13», завдяки старанням родички, загрожує депорта...

Нахабство - друге щастя: Росіяни вимагають у ЄС скасувати санкції через турбіни Siemens

понеділок, 11 грудень 2017, 22:04

При цьому російська компанія посилається на Арбітражний суд Москви, який має винести "справедливе рішення", а також "букет" інших "поважних причин". Російська компанія "Технопромекспорт" подала позов у суд Європейського Союзу з вимогою скасувати санкці...