Хіти тижня. Сибір наш: У мережі бурхливо обговорюють допис про китайську експансію на Далекому сході

Росіянам варто забувати про "велику, могутню та неподільну" батьківщину.

Публікацію про Байкал на своїй сторінці Facebook зробив В'ячеслав Осетров, повідомляють Патріоти України.

"Син прилетів з Байкалу. Там вже інша країна, говорить. Все китайське, скрізь китайці, скрізь написи китайською", - йдеться в повідомленні.

Осьотров також спрогнозував, що найближчим часом території Далекого Сходу і Сибіру заселять близько 50 мільйонів китайців, що на його думку, є "неминучим наслідком путінської політики".

"Ви пройдіться по центру, купа написів китайською. Подруга працює в ювелірному, каже китайці партіями скуповують у них золото", "Люди прийшли на незаселені землі", "В Петербурзі те ж саме", - пишуть люди в коментарях.

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...