Хіти тижня. Сили Кремля на Донбасі: Тривожні дані, - генерал

Концентрація великої кількості військової техніки й артилерійських систем на Донбасі викликає тривогу.

 "Зараз на Донбасі знаходиться 600 танків",- генерал-майор, екс-військовий представник місії України при НАТО Петро ГаращукРосія сконцентрувала на Донбасі тривожно велику кількість військової техніки й артилерійських систем.

Про це в коментарі "Обозревателю" сказав генерал-майор, екс-військовий представник місії України при НАТО Петро Гаращук.

"Звичайно ж нас є реальна російська агресія, яка пов'язана з анексією Криму і постійними поставками на території України російського зброї, техніки та боєприпасів. Зараз на Донбасі знаходиться 600 танків, більше 1300 артилерійських систем і більше 300 систем залпового вогню. До початку російської агресії там не було жодного танка, "Граду" або БМП", - сказав Гаращук.

Також, на думку генерала, Україна не зможе вийти з цього конфлікту лише за допомогою військових методів, а повинна використовувати весь комплекс доступних зараз заходів: дипломатичних, соціальних і політичних.

Джерело: "Обозреватель"


Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...