Хіти тижня. "Ты что делаешь, тварь, убери руки!": П'яних русо-турісто у Болгарії пов'язала поліція (відео)

Дебоширів - батька з сином - арештували на 72 години, їм загрожує до 5 років в'язниці за напад на правоохоронців.

Суд болгарського курортного міста Несебр арештував на 72 години двох російських туристів, які напали на місцевих поліцейських. Росіянам загрожує до 5 років в'язниці. Про це повідомляє у Facebook пропагандистський канал Life, передають Патріоти України.

Двох росіян – батька і сина арештували в апарламентах у Святому Власі. Причиною став дебош росіян у місцевому ресторані. Спочатку "високодуховні гості" розбили скляний купол, а далі почали кидати з тераси те, що потрапляло під руку. Росіяни спробували втекти, але адміністрація ресторану звернулась в поліцію.

Лід в травні пливе центром міста: Аномальна погода на Західній Україні вразила мережу (фото, відео)

субота, 25 травень 2019, 0:30

Град вкрив землю товстим шаром і здається, ніби це сніг. У Збаражі (Тернопільська область) у п'ятницю, 24 травня, пройшла злива із сильним градом, через що деякі вулиці міста виявилися затопленими, передають Патріоти України.

"Ми не можемо дихати кишківником": Супрун роз’яснила, чи корисно пити кисневі коктейлі

п’ятниця, 24 травень 2019, 22:44

Кисень не переміщається кров’ю у вигляді вільної молекули – це токсичний для нас газ, і його переносять або гемоглобін, або залізовмісні ферменти. Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чи корисно пити кисневі коктейлі. ...