Хіти тижня. "Это - ад. Там собрано все отрицательное, все негативное", - експерт про Кримський міст

За словами вченого, в місці будівництва моста зібрані всі потенційні причини природних катаклізмів, пов'язаних з геологічною будовою земної кори.

Кримський міст побудований в «адском месте» з точки зору геології і простоїть до першого природного катаклізму. Таку думку висловив старший науковий співробітник Російської академії наук, Інституту водних проблем РАН Юрій Медовар. «Геологические условия в Керченском проливе таковы, что там нельзя ничего строить. Есть такое понятие, как строительные нормы и правила, которые нельзя нарушать. В этих СНИПах до 2017 года было указано, что строительство арочных мостов в сейсмичных районах, к которым относится Крым, можно только на скальном основании. А здесь полутвердые майкопские глины, которые не держат нагрузку», - пояснив Медовар в ефірі телеканалу ZIK, передають Патріоти України.
«Этот мост… Я просто боюсь, что все до первого природного катаклизма, а потом на нем можно будет поставить крест… Этот мост — чисто политическое решение. Не экономическое и не целесообразное», - заявив він.
За словами вченого, в місці будівництва моста зібрані всі потенційні причини природних катаклізмів, пов'язаних з геологічною будовою земної кори. «Я уже не говорю про вулканизм, про землетрясения. Там все, что можно — геотермальные проблемы, температурный режим, ледостав. Все, что можно, — в этом месте есть. Вот если есть понятие „ад“, давайте гипотетически представим, что это — ад. Все там собрано, все отрицательное, все негативное, а мы там мост построили», - зазначив учений.
Опублікував: Олег Устименко

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...