Хіти тижня. "Це повний п...здець": Пропагандисти Росії розлютили мережу акцією з українськими дітьми у Києві

Інформація про екскурсію 70 українських школярів у РФ викликала гнівну реакцію користувачів соцмереж.

Російський центр науки та культури у Києві. Фото: interesniy.kiev.ua.

Російський центр науки і культури в Києві відправив у Москву і Санкт-Петербург 70 українських школярів для участі в навчально-освітній програмі Росспівробітництва "Здрастуй, Росіє!". Про це йдеться в заяві на сайті центру, передають Патріоти України.

"Серед 70 учасників поїздки - переможці міжнародних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів з російської мови, історії та культури, активні учасники гуманітарних проектів Представництва Росспівробітництва. Супроводжувати їх будуть кращі викладачі-русисти з різних регіонів України", - повідомили в центрі.

Згідно із заявою, на зустрічі був присутній вчитель російської мови однієї з київських шкіл Анна Новікова. "Діти з нетерпінням чекали на цю поїздку, готувалися до неї: адже вони на власні очі побачать всесвітньо відомі історичні пам'ятники, відвідають численні музеї та цікаві виставки. Але важливо ще й те, що у них буде можливість зустрітися зі своїми однолітками з Росії та багатьох інших країн світу, розповісти їм про Україну, подружитися", - заявила Новикова. Інформація про екскурсію викликала гнівну реакцію користувачів мережі.

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...