Хіти тижня. У "ДНР" загинули шахтарі (фото)

У соцмережах повідомляють про вибух, який пролунав сьогодні близько першої дня на шахті у Жданівці.

Фото: "ДонПрес".Користувачі соцмереж повідомили про вибух на одній із шахт, розташованій на окупованій території Донеччини, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленнями у соцмережах, вибух пролунав сьогодні близько першої дня на шахті у Жданівці, Шахтарського району. Місцеві мешканці припускають, що причиною вибуху міг стати викид метану. Також зазначається, що вибух забрав життя двох гірників.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.