Хіти тижня. У індійському селі люди в шоці від знайдених слідів невідомої велетенської істоти (фото)

В індійському селі Антур (штат Карнатака) виявили 30 метрових слідів невідомої позаземної істоти. Жителі в паніці та бояться виходити з домівок.

Фото: fakty.ictv.uaЗа словами жителів, вночі в селі були чутні дивні звуки, що супроводжувались важким подихом, а вранці виявлені величезні сліди, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Після інформації про нічного гостя допитливі сусіди з інших місць з’їхалися, щоб на власні очі побачити цю аномалію – в результаті майже всі відбитки були знищені.

У поліції кажуть, метрові сліди не належать диким тваринам. Патрулювання місцевості посилили, щоб знайти жартівника, який влаштовує подібні ігри.

Через незвичайну знахідку людей охопила паніка. Жінки з дітьми боятися виходити зі своїх будинків, а односельці впевнені, що позаземна істота може повернутися в село знову.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо