Хіти тижня. У індійському селі люди в шоці від знайдених слідів невідомої велетенської істоти (фото)

В індійському селі Антур (штат Карнатака) виявили 30 метрових слідів невідомої позаземної істоти. Жителі в паніці та бояться виходити з домівок.

Фото: fakty.ictv.uaЗа словами жителів, вночі в селі були чутні дивні звуки, що супроводжувались важким подихом, а вранці виявлені величезні сліди, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Після інформації про нічного гостя допитливі сусіди з інших місць з’їхалися, щоб на власні очі побачити цю аномалію – в результаті майже всі відбитки були знищені.

У поліції кажуть, метрові сліди не належать диким тваринам. Патрулювання місцевості посилили, щоб знайти жартівника, який влаштовує подібні ігри.

Через незвичайну знахідку людей охопила паніка. Жінки з дітьми боятися виходити зі своїх будинків, а односельці впевнені, що позаземна істота може повернутися в село знову.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при