Хіти тижня. У NASA показали перші фото "Краю світу"

Офіційно: New Horizons пронісся в 3500 км від Ultima Thule і відправив на Землю перші фото далекого астероїда.

Астероїд Ultima Thule

Зонд NASA New Horizons пролетів повз самий далекий об'єкт в Сонячній системі, до якого коли-небудь добиралися земні апарати, і відправив на Землю його перші фото. Про це повідомили в NASA на прес-конференції, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
"Ми тільки що отримали сигнал, що підтверджує проліт New Horizons повз Ultima Thule. Наука допоможе нам вивчити нашу Сонячну систему", - під оплески заявили в NASA.
Ultima Thule (Край світу - ред.) - транснептуновий астероїд з пояса Койпера, який знаходиться в 6,5 млрд км від Сонця (від Землі до Сонця приблизно 150 млн км). Він являє собою уламок неправильної форми діаметром близько 30 км. Також відомо, що поверхня астероїда червона - ймовірно, через насиченість вуглеводнем.
Перше фото Ultima Thule:
New Horizons летів до астероїда 13 років. Першою місією Горизонтів було вивчення Плутона з його природним супутником Хароном. Надалі апарат пролетів також мимо Юпітера і успішно виконав гравітаційний маневр у його полі тяжіння.
Тепер же Нові Горизонти виходять на задвірки Сонячної системи - в пояс Койпера, який насичений "залишковим матеріалом" від формування Сонячної системи - здебільшого малими космічними тілами, що складаються з метану, аміаку і води.
Так з Горизонтів виглядав Ultima Thule 31 грудня:
Відзначається, що дані з зонда до Землі доходять зі швидкістю всього 1000 біт/с.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...