Хіти тижня. У NASA показали перші фото "Краю світу"

Офіційно: New Horizons пронісся в 3500 км від Ultima Thule і відправив на Землю перші фото далекого астероїда.

Астероїд Ultima Thule

Зонд NASA New Horizons пролетів повз самий далекий об'єкт в Сонячній системі, до якого коли-небудь добиралися земні апарати, і відправив на Землю його перші фото. Про це повідомили в NASA на прес-конференції, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
"Ми тільки що отримали сигнал, що підтверджує проліт New Horizons повз Ultima Thule. Наука допоможе нам вивчити нашу Сонячну систему", - під оплески заявили в NASA.
Ultima Thule (Край світу - ред.) - транснептуновий астероїд з пояса Койпера, який знаходиться в 6,5 млрд км від Сонця (від Землі до Сонця приблизно 150 млн км). Він являє собою уламок неправильної форми діаметром близько 30 км. Також відомо, що поверхня астероїда червона - ймовірно, через насиченість вуглеводнем.
Перше фото Ultima Thule:
New Horizons летів до астероїда 13 років. Першою місією Горизонтів було вивчення Плутона з його природним супутником Хароном. Надалі апарат пролетів також мимо Юпітера і успішно виконав гравітаційний маневр у його полі тяжіння.
Тепер же Нові Горизонти виходять на задвірки Сонячної системи - в пояс Койпера, який насичений "залишковим матеріалом" від формування Сонячної системи - здебільшого малими космічними тілами, що складаються з метану, аміаку і води.
Так з Горизонтів виглядав Ultima Thule 31 грудня:
Відзначається, що дані з зонда до Землі доходять зі швидкістю всього 1000 біт/с.

Пожежа у Луганській області ліквідована - чи будуть висновки

вівторок, 14 липень 2020, 14:07

Зараз це можна розцінювати як відвертий саботаж з боку керівника Луганської ОВЦА. Обласна влада не була готова до подібного розвитку подій. Це свідчить про нерозуміння специфіки області і взагалі відсутність у керівника області адміністративного досвіду в

Росія нервує: Як Україна зайняла чітку позицію щодо виборів на Донбасі

понеділок, 13 липень 2020, 10:39

Утім, на мою думку, поки Україна не заявить, що мінські угоди втратили свою чинність, це не міждержавний договір, то збройний конфлікт не завершити. Мінські домовленості не обов’язкові до виконання і не прив’язані до економічних санкцій проти Росії.