Хіти тижня. "У "обдроченцев" больше нет БМП", - Мисягін

Волонтер розповів про знищення ворожої техніки на Світлодарській дузі.

Юрій Мисягін

"Светлодарская дуга. Очень хорошая новость пришла!!! Она давно нас доставала - очень давно", - пише на своїй сторінці у Facebook волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Работала по нашим передовым опорникам из скрытых позиций. Ее "выслеживали", наблюдали, готовились и ждали момента, когда можно будет нанести решающий и точный удар.

Сегодня ночью наступил день "Х".

В результате слаженной и точной работы нашей пехоты, разведки и "третьей силы", у "обдроченцев" больше нет БМП. Уничтожена. Восстановление не подлежит. Уедет на переплавку туда, откуда приехала.

Просто верьте в нашу Армию."

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...