Хіти тижня. У Путіна помітили серйозні проблеми, - психолог (відео)

Психологи помітили у російського президента дві протилежні лінії поведінки.

В.Путін. Фото: blogger.Російський президент Володимир Путін став вести себе на публіці дуже невпевнено. Таку думку висловив психолог, експерт з невербальної комунікації Валентин Кім, пишуть Патріоти України з посиланням на Знай.

За його словами, раніше Путін поводився на публіці не так. Кім зауважив, що для російського президента характерні дві лінії поведінки: під час зарубіжних візитів і вдома. За кордоном Путін веде себе стримано, проте в компанії своїх журналістів він стає розкутим і ставним. У цьому випадку багато ознак невпевненості, скутості, настороженості.

"Він дозволяє собі шпильки, напіввульгарні жарти, показує свою зверхність. Він демонструє свої лідерські якості", - зазначив експерт. Також є дивацтва в поведінці російського лідера в спілкуванні з підлеглими.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...