Хіти тижня. У Путіна помітили серйозні проблеми, - психолог (відео)

Психологи помітили у російського президента дві протилежні лінії поведінки.

В.Путін. Фото: blogger.Російський президент Володимир Путін став вести себе на публіці дуже невпевнено. Таку думку висловив психолог, експерт з невербальної комунікації Валентин Кім, пишуть Патріоти України з посиланням на Знай.

За його словами, раніше Путін поводився на публіці не так. Кім зауважив, що для російського президента характерні дві лінії поведінки: під час зарубіжних візитів і вдома. За кордоном Путін веде себе стримано, проте в компанії своїх журналістів він стає розкутим і ставним. У цьому випадку багато ознак невпевненості, скутості, настороженості.

"Він дозволяє собі шпильки, напіввульгарні жарти, показує свою зверхність. Він демонструє свої лідерські якості", - зазначив експерт. Також є дивацтва в поведінці російського лідера в спілкуванні з підлеглими.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...