Хіти тижня. У Росії просто немає сучасних танків: Експерт розповів, чому в Москві так нервують через старенькі Javelin на Донбасі

Потенційно, на думку експерта, для виведення з ладу танкового батальйону досить 5-6 розрахунків Javelin.

Російські танки проти Javelin на Україні безпорадні. Незалежний військовий експерт Олексій Хлопотов вважає, що в існуючому вигляді всі російські серійні танки практично беззахисні перед цими комплексами, передають Патріоти України.

«Навіть маючи масу недоліків, американські ПТРК зможуть досить впевнено виводити з ладу броньовані машини всіх типів». - пише автор. При цьому самі розрахунки ПТРК виявити буде складно через їх мобільності. Імовірно на 10 пусків цієї системи 9 будуть успішними і цілі будуть виведені з ладу.

Потенційно, вважає експерт, для виведення з ладу танкового батальйону досить 5-6 розрахунків Javelin.

Хіти тижня. Отримали по заслугах: Офіцер ЗСУ оприлюднив фото знищених на Донбасі бойовиків

понеділок, 20 серпень 2018, 0:10

Терористи були ліквідовані за останні два літні місяці. У мережі опублікували нові фотографії та інформацію про бойовиків "Л/ДНР", ліквідованих на Донбасі у липні-серпні поточного року. Знімки двох терористів оприлюднив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан на св...

Хіти тижня. "Голий голос": Як насправді звучить Джамала без аранжування і без музики в пісні "1944" на "Євробаченні" (відео)

неділя, 19 серпень 2018, 23:05

Героїнею чергового випуску "Голого голосу" стала українська співачка, музикант, мама, переможниця Євробачення 2016 - Джамала (Jamala). Послухайте виступ з великого фіналу Євробачення: