Хіти тижня. У розвідці США пояснили, як КНДР змогла самостійно виготовляти ракетні двигуни

Модифікації ракетних двигуніві, можливо, залежать від іноземних вчених, найнятих КНДР або розроблених північнокорейцями, які отримали освіту в Росії чи в інших країнах.

Північна Корея, швидше за все, здатна самостійно виготовляти двигуни для ракет, без необхідності покладатися на імпорт даних технологій. До такого висновку прийшла розвідка США, передають Патріоти України з посиланням на агентство Reuters.

"У нас є відомості, щоб припустити, що Північна Корея не залежить від імпорту двигунів. Замість цього, ми вважаємо, що у них є можливість самостійно виробляти двигуни", - сказав агентству один із співробітників американської розвідки.

Інший співробітник розвідки США заявив, що модифікації ракетних двигунів RD-250, які призвели до підвищення надійності, можливо, залежать від іноземних вчених, найнятих КНДР або розроблених північнокорейцями, які отримали освіту в Росії чи в інших країнах.

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...