Хіти тижня. У Швейцарії загинув фігурант справи про перефарбування зірки на висотці в Москві у кольори прапора України

Зірку пофарбували вночі 19 серпня 2014 року, відповідальність за це взяв на себе український руфер. Проте потім слідчі затримали чотирьох парашутистів, які зістрибнули вранці 20 серпня з даху висотки, серед яких був Олексій Широкожухов.

Олексій Широкожухов. Фото: соцмережі.

У горах Швейцарії загинув російський руфер, бейсджампер і парашутист Олексій Широкожухов, раніше виправданий у справі про перефарбування у кольори українського прапора зірки на шпилі сталінської висотки на Котельцькій набережній у Москві. Про це написав у Twitter батько загиблого, передають Патріоти України.

Раніше повідомлялося, що суд в липні 2016 року призначив компенсації руферам і бейсджамперам, до цього засудженим за перефарбовування зірки. Зірку пофарбували вночі 19 серпня 2014 року, відповідальність за це взяв на себе український руфер Павло Ушивець (Григорій Мустанг). Проте слідчі затримали чотирьох парашутистів, які зістрибнули вранці 20 серпня з даху висотки — Олександра Погребова, Олексія Широкожухова, Євгена Коротова і Анну Лєпьошкіну. Через тиждень у Санкт-Петербурзі був затриманий знайомий Мустанга — руфер Володимир Подрєзов.

Під час слідства парашутисти перебували під домашнім арештом. У вересні 2015 року парашутисти були виправдані, а Подрєзов був засуджений до двох років і трьох місяців позбавлення волі. У грудні 2015 року вирок був пом'якшений до двох років обмеження волі замість висновку. Подрєзова звільнили у залі суду.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...