Хіти тижня. "Убогі амеби": У мережі висміяли подальшу долю двох терористів "ДНР", які прибули воювати за "русский мир" (фото)

Бойовиків чекають важкі операції.

Поранені російські найманці. Фото:Twitter

Два терористи так званої "Донецької народної республіки", вирішивши повоювати за "русскій мір" на Донбасі, в ході бойових дій отримали множинні поранення і тепер перебувають у важкому стані. Про це в Twitter повідомляє блогер з ніком IgorGirkin, інформують Патріоти України.

Зокрема, бойовиків "ДНР" з позивними "Руян" і "Щука" чекають важкі операції. Першого чекає курс лікування в нейрохірургії, а другого - нова операція на обличчі.

Користувачі соцмережі висміяли незавидну долю двох терористів на Донбасі.

" Поохотились на укров. #ОтрядСВ #ДНР", - пише IgorGirkin.

" Судя по всему, одному из них предстоит операция по смене пола", - зазначив Deavy.

" Убогие амебы", - заявила Наталія.

" Сподіваємося, що не перенесуть", - пише Руслан.

"Репортаж з інтернату для розумово відсталих - ржуть з палиці", - резюмував Volstein.

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...