Хіти тижня. Українські зброярі показали нову автоматичну зброю

"Укроборонпром" показав першу партію зібраних в Україні автоматичних карабінів M4 - WAC-47, виготовлених спеціально для потреб української армії.

Про це повідомляється на сайті "Укроборонпрому", передають Патріоти України.

"Зараз українські бійці беруть участь в спільних з НАТО навчаннях, існує спільна з Литвою і Польщею бригада, запропоновано також створити аналогічний підрозділ з іншими країнами НАТО - Румунією і Болгарією. Україна на постійній основі проводить спільні миротворчі операції. Саме тому використання єдиного калібру в стрілецькому озброєнні є критично важливим питанням", - наголошується в повідомленні.

Автоматичний карабін M4 побудований за модульним принципом і дозволяє адаптувати його під різні калібри. Основною версією M4 - WAC-47 є варіант під калібр 7,62х39, який зараз активно використовуються в Збройних Силах України, але завдяки заміні модулів, яку можливо здійснити навіть в польових умовах за 20 секунд, M4 - WAC-47 адаптується до 5.56х45 NАТО - який є основним патроном в країнах Альянсу для цього типу зброї.

Після проведення випробувань і в разі прийняття автоматичних карабінів M4 - WAC-47 на озброєння, на базі держконцерну "Укроборонпром" буде розгорнуто серійне виробництво нової зброї, на основі ліцензії від уряду США.

"Саме завдяки M4 - WAC-47 можливо реалізувати "плавний" і більш економічно ефективний перехід до впровадження нового для української армії натівського калібру стрілецької зброї. Це дозволить ефективно використовувати запаси існуючих боєприпасів, уникнути проблем з розподілом і логістикою нових патронів і мінімізувати ризики", - відзначається в повідомленні.

Хіти тижня. Пасажири авіалайнера зняли на відео, як літак почав руйнуватися в повітрі (відео)

субота, 24 лютий 2018, 0:15

Повітряне судно прямувало з Сан-Франциско на Гаваї з 370 пасажирами на борту. Двигун літака Boeing 777-200 почав руйнуватися під час польоту над Тихим океаном. Відповідне фото і відео встигли зробити пасажири, після чого його виклав в Twitter розробник...

Конфлікт з українськими заробітчанами у Польщі: У мережі з'явилися фото та відео з затриманими

п’ятниця, 23 лютий 2018, 23:01

Інцидент трапився в польському місті Згеж у ніч на 23 лютого. У мережі з’явилися знімки громадян України та Грузії, яких після конфлікту затримали польські правоохоронці. Інцидент трапився в польському місті Згеж у ніч на 23 лютого. Фотографії затриман...