Хіти тижня. Українські зброярі показали нову автоматичну зброю

"Укроборонпром" показав першу партію зібраних в Україні автоматичних карабінів M4 - WAC-47, виготовлених спеціально для потреб української армії.

Про це повідомляється на сайті "Укроборонпрому", передають Патріоти України.

"Зараз українські бійці беруть участь в спільних з НАТО навчаннях, існує спільна з Литвою і Польщею бригада, запропоновано також створити аналогічний підрозділ з іншими країнами НАТО - Румунією і Болгарією. Україна на постійній основі проводить спільні миротворчі операції. Саме тому використання єдиного калібру в стрілецькому озброєнні є критично важливим питанням", - наголошується в повідомленні.

Автоматичний карабін M4 побудований за модульним принципом і дозволяє адаптувати його під різні калібри. Основною версією M4 - WAC-47 є варіант під калібр 7,62х39, який зараз активно використовуються в Збройних Силах України, але завдяки заміні модулів, яку можливо здійснити навіть в польових умовах за 20 секунд, M4 - WAC-47 адаптується до 5.56х45 NАТО - який є основним патроном в країнах Альянсу для цього типу зброї.

Після проведення випробувань і в разі прийняття автоматичних карабінів M4 - WAC-47 на озброєння, на базі держконцерну "Укроборонпром" буде розгорнуто серійне виробництво нової зброї, на основі ліцензії від уряду США.

"Саме завдяки M4 - WAC-47 можливо реалізувати "плавний" і більш економічно ефективний перехід до впровадження нового для української армії натівського калібру стрілецької зброї. Це дозволить ефективно використовувати запаси існуючих боєприпасів, уникнути проблем з розподілом і логістикою нових патронів і мінімізувати ризики", - відзначається в повідомленні.

У 2008 році українське суспільство і політики проігнорували попередження про майбутню російську агресію, - Забужко

четвер, 21 червень 2018, 22:10

На думку письменниці, через відсутність спілкування представників інтелектуальної еліти з представниками влади в Україні політика перетворюється на шоу. Письменниця Оксана Забужко вважає, що інтелектуали не впливають на публічну політику в Україні. "...

Ворога, навіть при численній перевазі, можна і потрібно бити: Українські військові пригадали, як взяли бойовиків "ЛНР" у "вогняний" мішок та просунулися вперед

четвер, 21 червень 2018, 21:55

Мова йде про успішну операцію української армії на Луганщині під Жолобком у 2017 році. Село Жолобок Луганської області стало відомим рік тому завдяки успішній операції українських бійців 93-ї окремої механізованої бригади (ОМБр) "Холодний Яр". Про це н...