Хіти тижня. Українську "Химеру" помітили в Латвії

Автомобіль вартістю 700 тисяч євро перебував на причепі біля заправної станції в селі Кекава.

Один з очевидців припустив, що це Lada Raven, однак, найімовірніше, це все-таки була українська Himera Q, - передають Патріоти України з посиланням на Delfi.

Himera Q і Lada Raven часто плутають, так як розробкою їх дизайну займалася одна людина - Дмитро Лазарєв. У 2014 році дизайнер подав на конкурс, організований «АвтоВАЗом», ескізи нового суперкара Lada Raven. Однак пізніше він відкликав свій проект, оскільки був незадоволений умовами конкурсу, в ході якого оцінити роботу пропонують не професіоналам, а інтернет-користувачам.

Після цього роботою Лазарева зацікавилися українські бізнесмени. Дизайнер передав їм свої ескізи, але договір так і не був укладений. Робота над першим українським суперкаром продовжилася: як стверджує виробник, в початковий дизайн були внесені істотні зміни.

Прототип Himera Q був представлений в Києві в червні. Першу серійну версію розробники обіцяли показати вже восени. Планується, що суперкар буде доступний як з бензиновим двигуном від Audi R8 за 500 тисяч євро, так і в електроверсія за 700 тисяч євро.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша