Хіти тижня. Унікальний міношукач української розробки вразив очільників НАТО

Українські та норвезькі вчені придумали унікальний 3D міношукач, який незабаром буде використовуватися в усьому світі.

Про це повідомив портал Рoliteka, передають Патріоти України.

Відомо, що базується розробка на мікросхемі розміром п'ять на п'ять міліметрів. Її створили за специфічною технологією. Пристрій досить компактний - він буде ручним, легким і працюватиме навіть від батарейок.

Фахівці застосували абсолютно нові сигнали та спеціальні антени. Саме тому приймачі новинки досить чутливі та здатні знаходити предмети на глибині до півметра.

Пристрій зможе розпізнати не тільки металеві міни, а й з пластик. Зображення знайденого предмета відтворюватиметься на екран.

Як виявилося, такими характеристиками поки не наділили жоден мінодетектор у світі. Тому новинку розробники вважають досить перспективною.

Заступник Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеки Сорін Дукару вважає проект унікальним.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т