Хіти тижня. В АТО натякнули, кому доведеться звільняти Крим

До складу ЗСУ входить тільки одна гірсько-штурмова бригада, яка покликана вести бойові дії в гірській місцевості.

Про це в коментарі "Апострофу" розповів заступник командира бригади з морально-психологічної роботи підполковник Даніяр Петрюк, передають Патріоти України.

За його словами, в 10-й гірсько-штурмовій бригаді формуються підрозділи, які можуть використовуватися для ведення бойових дій в міських умовах в Східній Україні.

"Це до питання про те, що робити гірсько-штурмовому підрозділу в степах Донбасу. Нам його частенько задають. Ну і не варто забувати, що гори в Україні є не тільки в Карпатах, але і в Криму. Ось будемо Крим брати, а ви і скажете: знаю цю бригаду, бувала у них в гостях одного разу", - напівжартома-напівсерйозно пояснює Петрюк.

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...