Хіти тижня. Вчені показали алкоголь під мікроскопом (фото)

Компанія Bevshots випустила серію знімків, де представлені популярні алкогольні напої під мікроскопом, які були зняті в хімічній лабораторії університету штату Флорида.

Створення таких знімків - досить складний процес. Для цього крапля спиртного, нанесена на спеціальний слайд, повинна повністю висохнути в особливому герметичному контейнері, повідомляють Патріоти України.

Весь процес може зайняти до трьох місяців і включати в себе безліч пробних кадрів.

На кольори й форми "алкогольних картин" безпосередній вплив має вміст напою. У деяких з них можуть бути частинки фруктів, що містять лимонну кислоту і складні цукри, які і знаходили своє відображення на знімках.

Сухий мартіни

Скотч

Текіла

Горілка

Віски

Вино Шаблі

Шампанське

Дайкірі

Маргарита

Розе

Саке

Піна колада

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...