Хіти тижня. "Війна буде абсолютно точно" - Астролог повідомив про можливі загострення у 2018 і де це може статися

Провидець додав, що у лідера КНДР дуже поганий гороскоп і в кінці 2017-го-початку 2018-го року йому загрожує повна ліквідація.

Влад Росс. Фото:amn.com.ua

В 2018 року світ буде перебувати на порозі глобальної війни. У зоні можливої небезпеки знаходяться Близький Схід і КНДР. Про це в інтерв'ю Апострофу.Лайм розповів відомий астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

На думку астролога, Дональду Трампу для збереження за собою президентського крісла необхідно вирішити проблему з лідером КНДР Кім Чен Ином. Американський лідер у новому році може зважитися на загострення.

"До того ж мої передчуття збіглися з затемненням на Марсі. А Марс - це планета війни в гороскопі Трампа. Якраз зовсім недавно, в серпні було це затемнення. У гороскопі Трампа Марс - чільна планета, планета війни. Так що малоймовірно, щоб, перебуваючи при владі, президент Трамп не почав якусь грандіозну війну. Війна буде абсолютно точно. Одне з можливих вогнищ вже, як ви знаєте, розгорається на Близькому Сході. У зв'язку з переносом посольства США з Тель-Авіва до Єрусалиму", - говорить Росс.

Також він нагадав про небезпеки Року Вогненного Півня, який закінчиться тільки 16 лютого.

"До того ще можлива якась війна, навіть ядерна. Кім Чен Ин з абсолютно спотвореною свідомістю своєю цілком може кудись якусь ракету відправити. Така ось ситуація", - упевнений астролог.

Також він додав, що у лідера КНДР дуже поганий гороскоп і в кінці 2017-го-початку 2018-го року йому загрожує повна ліквідація.

"Я взагалі думаю, що з імовірністю в 70-80% американці просто знищать верхівку Північної Кореї зараз", - резюмує Росс.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...