Хіти тижня. "Війна буде абсолютно точно" - Астролог повідомив про можливі загострення у 2018 і де це може статися

Провидець додав, що у лідера КНДР дуже поганий гороскоп і в кінці 2017-го-початку 2018-го року йому загрожує повна ліквідація.

Влад Росс. Фото:amn.com.ua

В 2018 року світ буде перебувати на порозі глобальної війни. У зоні можливої небезпеки знаходяться Близький Схід і КНДР. Про це в інтерв'ю Апострофу.Лайм розповів відомий астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

На думку астролога, Дональду Трампу для збереження за собою президентського крісла необхідно вирішити проблему з лідером КНДР Кім Чен Ином. Американський лідер у новому році може зважитися на загострення.

"До того ж мої передчуття збіглися з затемненням на Марсі. А Марс - це планета війни в гороскопі Трампа. Якраз зовсім недавно, в серпні було це затемнення. У гороскопі Трампа Марс - чільна планета, планета війни. Так що малоймовірно, щоб, перебуваючи при владі, президент Трамп не почав якусь грандіозну війну. Війна буде абсолютно точно. Одне з можливих вогнищ вже, як ви знаєте, розгорається на Близькому Сході. У зв'язку з переносом посольства США з Тель-Авіва до Єрусалиму", - говорить Росс.

Також він нагадав про небезпеки Року Вогненного Півня, який закінчиться тільки 16 лютого.

"До того ще можлива якась війна, навіть ядерна. Кім Чен Ин з абсолютно спотвореною свідомістю своєю цілком може кудись якусь ракету відправити. Така ось ситуація", - упевнений астролог.

Також він додав, що у лідера КНДР дуже поганий гороскоп і в кінці 2017-го-початку 2018-го року йому загрожує повна ліквідація.

"Я взагалі думаю, що з імовірністю в 70-80% американці просто знищать верхівку Північної Кореї зараз", - резюмує Росс.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...