Хіти тижня. "Він лише взяв те, що належить йому за договором”: Заяви відомого блогера вразили українців

Відома кримчанка Ліза Богуцька заявила, що президент Росії Володимир Путін, який анексував український півострів, не є загарбником, чим викликала значне обурення в соціальних мережах.

Ліза Богуцька

Відповідну заяву Богуцької у Facebook оприлюднив колишній політв’язень Генадій Афанасьєв, передають Патріоти України.

“Коли трапилася анексія Криму та я була в сказі від імпотенції нашої влади, вважаючи Путіна загарбником і останньою сволотою, одна людина, яка вміє бачити наперед, сказала мені, що через три роки впадуть маски і ти побачиш справжню сволоту. Путін – не загарбник. Він лише взяв те, що належить йому за договором”, – писала Богуцька.

Афанасьєв вирішив залишити цю заяву без коментарів, проте пригадав блогерці критику параду на День незалежності, який, за її словами, є “совком”.

“У Лізи в кожному реченні закладено меседж: “Ахахаха, ви невдахи, ваші спроби вибратися – смішні, ви бидло, ви живете в недокраїні, ви збиткові, ваш президент (барига, злодій) – країна котиться в прірву”. Вона – друг, патріот, реаліст? Для мене – ворог!” – написав Афанасьєв.

Користувачі соцмереж підтримали позицію Афанасьєва в цьому конфлікті.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих