Хіти тижня. Ворог би здивувався, що його місить така невелика кількість бійців: Морпіхи приголомшили деталями оборони найгарячішої точки АТО (відео)

Хитра військова стратегія частково полягала саме в тому, щоб противник вирішив, що йому протистоїть численне і потужне угруповання.

Морпіхи під Маріуполем. Фото: скріншот з відео.

Протягом десяти місяців найгарячішу ділянку фронту під Маріуполем протяжністю 15 км утримували 400 українських морських піхотинців. Про це повідомляє People's Project, передають Патріоти України.

"Якби ворог дізнався, що на такий великий протяжності фронту його так принизливо місять всього чотири сотні бійців - він би дуже здивувався. Хитра військова стратегія частково полягала саме в тому, щоб противник вирішив, що йому протистоїть численне і потужне угруповання. І хлопці впоралися із завданням на відмінно", - зазначають волонтери.

Бойове завдання на вказаній ділянці виконував 701 батальйон морської піхоти, і саме на нього припала максимальна кількість і інтенсивність обстрілів на території зони АТО. Тепер у бійців буде перерва до осені, за який вони повинні відпочити і відновити свою техніку.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...