Таку думку висловив один із творців бойової речовини "Новачок" Володимир Углєв, передають Патріоти України з посиланням на "КомерсантЪ".
"Можливо, це атропін, який розширює зіниці. Нервово-паралітичне враження, у першу чергу, звужує зіниці, а атропін розширює", - припустив він.
При цьому Углєв стверджує, що абсолютно ефективного антидоту не існує. "Використовували антидот, коли Андрій Железняков [співробітник ГНІІОХТ - ред.] був отруєний випадково таким чином - він ще п'ять років жив після цього. У журналі Science в статті Річарда Стоуна наводиться думка біолога з Університету Сан-Дієго, який займався проблемою, - вони вивчали питання і, напевно, синтезували "Новачок", і у них поки немає антидоту", - наголосив він.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...