Хіти тижня. Все сталося раптово: У РФ помер відомий олімпійський чемпіон (фото)

Спортсменові 23 січня виповнилося 60 років.

Сергій Литвинов-старший. Фото:SportsMedal.Ru

Чемпіон Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі в метанні молота Сергій Литвинов-старший помер на зборах в Сочі. Про це повідомляється на сайті Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА), передають Патріоти України.

"Всеросійська федерація легкої атлетики приносить свої щирі співчуття рідним і близьким Сергія Литвинова. Відхід великого в минулому спортсмена і знаменитого тренера - величезна втрата і втрата як для російської, так і для світової легкої атлетики. Сумуємо", - наголошується в релізі.

Повідомляється, що смерть сталася раптово. Литвинов їхав на велосипеді після проведеного тренування і раптово впав. Машина швидкої допомоги, яка моментально приїхала на виклик, вже не змогла його врятувати.

23 січня екс-спортменові виповнилося 60 років. Крім золотої медалі в метанні молота на Олімпійських іграх-1988, в активі Литвинова-старшого дві перемоги на чемпіонатах світу, а також срібло Олімпіади-1980.

Литвинову-старшому належить діючий олімпійський рекорд (84,8 метра), встановлений в Сеулі. Після закінчення спортивної кар'єри він став тренером, серед його вихованців - син Сергій Литвинов-молодший, бронзовий призер чемпіонату Європи з метання молота.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою