Хіти тижня. "Их было четверо": Очевидці масової бійні у Керчі зробили резонансну заяву щодо теракту

Через кілька днів після трагедії окупанти в Керчі "всім очевидцям закривають роти".

Владислав Росляков. Фото:Politeka

Владислав Росляков може бути не єдиним стрільцем, причетним до теракту в Керченському політехнічному коледжі, в результаті якого загинула 21 людина і більше 70 отримали поранення. Про це пише блогер RoksolanaToday & Крим в Twitter, передають Патріоти України.

Вона прикріпила скріншот листування місцевих жителів, з якої стало відомо, що студент даного навчального закладу в день трагедії чув постріли одночасно і на першому, і на другому поверхах. У мережі стверджують, що бачили чотирьох озброєних людей.

Повідомляється, що зараз в Керчі "всім очевидцям закривають роти". Напередодні стало відомо також про те, що опубліковане відео теракту раптово було видалено з мережі, а директора телеканалу "Таврида" Миколу Долгачова після його запуску в ефір звільнили.

З'явилася інформація і про те, що напередодні нападу на коледж Рослякова помітили в компанії двох чоловіків у військовій формі.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при