Хіти тижня. Загадкові тунелі під Дніпром: У мережу виклали вражаючі знімки, зроблені з висоти

Ідея побудувати тунелі була викликана військовою необхідністю - два залізничних мости, що з'єднують береги Дніпра, у разі війни можна було легко зруйнувати авіацією.

Вхід у загадковий тунель. Фото: соцмережі.

Загадкові тунелі під Дніпром в Києві викликають різні суперечки, породжуючи безліч легенд. До речі, вид вони мають не менш містичний. Чарівні знімки опублікували в групі Dronarium Україна в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Фото зроблені з висоти пташиного польоту і виглядають дійсно дуже цікаво. "Ми ж покажемо вам тунель зверху. Завжди хотілося побачити, куди він йде, чи не так? До речі, взимку особливо красивий Жуків острів і ось вам ще одна причина прогулятися на вихідних", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що будівництво проводилося протягом 1938 -1941 років, здача в експлуатацію планувалася на 1944 рік. Ідея побудувати тунелі була викликана військовою необхідністю - два залізничних мости, що з'єднують береги Дніпра, у разі війни можна було легко зруйнувати авіацією, перервавши підвіз боєприпасів і поповнень для частин, що обороняли Київ. Все здійснювалося в умовах повної секретності.Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...