Хіти тижня. Запахло СРСР: З'явилося фото несподіваної військової знахідки в Сирії

Незвичайний танк Т-55, модернізований за допомогою деталей північнокорейського та сирійського виробництва, помітили в Сирії.

Фото опублікував "Вісник Мордовії", передають Патріоти України.

Зазначено, що ще задовго до початку громадянської війни в Сирії фахівці з КНДР встановили на радянську машину, яка в даний час перебуває на озброєнні сирійських урядових військ, лазерний далекомір власного виробництва, а також оснастили її удосконаленою системою керування вогнем з датчиком вітру і балістичним обчислювачем.

Пізніше, вже в роки конфлікту в арабській республіці, сирійські інженери обладнали танк комплексом оптико-електронної протидії (Коеп) Sarab-2 ( "Міраж-2"), який здатний нейтралізувати керовані протитанкові ракети, в тому числі американські TOW різних модифікацій.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...