Хіти тижня. Запахло СРСР: З'явилося фото несподіваної військової знахідки в Сирії

Незвичайний танк Т-55, модернізований за допомогою деталей північнокорейського та сирійського виробництва, помітили в Сирії.

Фото опублікував "Вісник Мордовії", передають Патріоти України.

Зазначено, що ще задовго до початку громадянської війни в Сирії фахівці з КНДР встановили на радянську машину, яка в даний час перебуває на озброєнні сирійських урядових військ, лазерний далекомір власного виробництва, а також оснастили її удосконаленою системою керування вогнем з датчиком вітру і балістичним обчислювачем.

Пізніше, вже в роки конфлікту в арабській республіці, сирійські інженери обладнали танк комплексом оптико-електронної протидії (Коеп) Sarab-2 ( "Міраж-2"), який здатний нейтралізувати керовані протитанкові ракети, в тому числі американські TOW різних модифікацій.

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст