Хіти тижня. "Зато без бИндер": У мережі показали, як виглядала Ялта до та після анексії (фото)

В результаті окупації українського півострова популярний чорноморський курорт втратив десятки тисяч туристів.

Ялта до анексії. Фото:https://crimeaua1.wordpress.com/

Кримський бандерівець розмістив кілька фотографій Ялти, які були зроблені до і після анексії Про це він написав у своєму блозі, передають Патріоти України.

До анексії

Блогер запропонував користувачам порівняти місто, яке змінилося за останні три роки. Справа в тому, що Ялта втратила десятки тисяч туристів.

"Пропоную поглянути на найпопулярніший пляж Ялти - Приморський (міський), який знаходиться в центрі міста біля готелю "Ореанда". За кількістю відпочиваючих він зазвичай конкурує з Массандровським пляжем, але в цьому пості мова піде саме про Приморськомий", - зазначив Кримський бандерівець.

За його словами, найсвіжіші знімки були зроблені в анексованій Ялті всього кілька днів тому - 29 червня приблизно о дев'ятій годині ранку. До анексії на найпопулярніших пляжах Криму потрібно було займати місця рано вранці, і зазвичай вільних місць не було вже після сьомої години ранку, але зараз ситуація змінилася.

"Ні, для цього пляжу це не рано. Та й взагалі, до окупації 9 ранку для багатьох пляжів було вже пізно. У Криму в ці дні близько 30 градусів тепла", - додав блогер.

Після анексії

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...