Хіти тижня. "Жив ли еще?": У мережі занепокоїлись за хлопчика, що прийшов на святкування Дня Росії в Криму з українським прапором (відео)

Мама хлопчика розповіла, що її син на святкування прийшов з прапором України, щоб показати, що всі повинні дружити.

В Криму відзначали День Росії. Ілюстрація: Tyachiv News.У мережі бурхливе обговорення спровокував школяр, який гуляв на святкуванні Дня Росії у кримському Сімферополі з прапором України. Відео опублікувало видання "Крим. Реалії", передають Патріоти України.

"У нього якийсь стереотип створився, що всі повинні дружити. Путін із Порошенком і навпаки. У нас родичі в Києві близькі. Йому якось прикро за все, що сталося", - говорить мама хлопчика.

У мережі занепокоїлися долею хлопчика. Мама в свою чергу повідомила, що косі погляди і претензії зі сторони жителів Криму вже були.


Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...