Хіти тижня. "Злий карлик": У Німеччині розповіли про показово зухвалий вчинок Путіна 20-річної давнини

Гості офіційного заходу були шоковані дивним вчинком Путіна, який під час виступу президента Естонії Леннарта Мері просто встав і пішов.

Путін давно показав своє справжнє обличчя. Ілюстрація: РБК.

У 1994 році нинішній російський президент під час урочистого заходу в Німеччині відзначився зухвалим вчинком. Про це розповів Вольфганг Розенбауер, який на початку 1990-х років був віце-президентом по Східній Європі в Philips Medical Systems, повідомляють Патріоти України із посиланням на DW.

25 лютого 1994 року Путін був одним із запрошених на Mathiae-Mahl - щорічні збори в Гамбурзі, на які збираються політики, бізнесмени і артисти та ділять трапезу в історичній ратуші. Гості були шоковані дивним вчинком Путіна, який під час виступу президента Естонії Леннарта Мері просто встав і пішов.

"Карбуючи крок, кинувши зневажливий погляд на приймаючу сторону, він виходить із зали, кожен крок супроводжується скрипом паркету, За ним чується шепіт. Хто це був? Чого це він? І ось двері з гуркотом зачиняються", - так описувало сцену видання Die Zeit .

Розенбауер зазначив, що в той день не був на заході, але чув про реакцію з вуст очевидців: "Це був шок". Що ж викликало таку показову реакцію "злобного карлика"? Справа в тому, що президент Естонії Леннарт Мері вказав тоді на документ МЗС Росії: "У ньому наголошується, що проблема груп етнічних росіян в сусідніх країнах не може бути вирішена Росією тільки дипломатичними засобами".

Естонський президент наголосив, що Росія може застосувати й інші методи. Леннарт Мері попередив Захід про "неоімперіалістичну політику" Росії, закликавши інтегрувати держави Східної Європи, в тому числі Україну, в "демократичний світ".

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...