Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Чернігівщині провели випробування нового бойового модуля (фото, відео)

Новий модуль оснащується сучасними керованими ракетами "СКІФ" розробки КБ «Луч» і системою наведення для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей.

Фото: скрін відео У Чернігівській області конструкторське бюро "Луч" разом з іноземними партнерами провело успішні випробування нового бойового модуля. Про це повідомляється на сторінці підприємства в Facebook, зазначають Патріоти України.

Новий модуль оснащується сучасними керованими ракетами "СКІФ" розробки КБ «Луч» і системою наведення, що дозволяє використовувати його для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, танк в окопі, легкоброньованих об'єктів, вертольотів, завислих, надводних цілей і живої сили противника в будь-який час доби.

Відзначається, що всі ракети потрапили точно в ціль і виконали свою задачу на 100 відсотків.

За результатами випробувань було прийнято рішення прискорити і поглибити співпрацю в оборонній сфері та створення нового сучасного бойового модуля, здатного вирішувати широке коло завдань, повідомили в КБ «Луч».

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих