Хіти тижня. ​Зробимо грабіжників Неньки відомими: "Камеру виключи! Камеру виключи! Бігом!", - сільські "князьки" напали на активістів, котрі фільмували їхній "бізнес" (відео)

Місцева влада налагодила нелегальний бізнес на добичі дністровського піску, і з остервенінням злодійкуватих панків відстоює своє «право» на втаємниченість

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією редакції "Чернівецького променя".

Журналістаам обласного ЗМІ перешкоджали знімати матеріал на тему незаконного видобутку піску в с. Репужинцях (Заставнівський р-н, Чернівецька область). Після звернення активістів до в.о. голови сільради із запитом про негайне реагування на розкрадання піску, вона подзвонила своєму чоловіку, Віктору Ревуцькому. Останнього місцеві, не на камеру, називають "смотрящим" за цим промислом в селі.

Наприкінці відео - причина такої бурхливої поведінки.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...