Хіти тижня. ЗСУ реально наводять жах на окупантів: Українці спалили російську БМП разом з екіпажем, поціливши з захмарної відстані

Українці вкотре доводять, що воювати вміють. З натхненням, впертістю, вигадкою, талантом, якщо треба нестандартно. І в тій війні на виснаження, що нам нав'язала Росія наразі більше потерпає окупаційне "м'ясо"

Бійці Збройних Сил України знищили біля окупованого, напівоточеного міста Докучаєвськ БМП російсько-терористичних військ. При цьому наші хлопціпоказали результат, гідний захоплення, пише у Facebook журналіст, методолог АТО і головний редактор портла ЦензорНЕТ Юрій Бутусов, зазначають Патріоти України."Подробиці вдалого полювання такі. Протитанковий ракетний комплекс" Фагот "- стара радянська техніка, ракета наводиться вручну, управління по проводах. По БМП, котрий при цьому рухався, було проведено пуск з дистанції в 1800 метрів! Для тих, хто знайомий з характеристиками "Фагота" - це приголомшливий результат, гідний захоплення. Знищено увесь екіпаж, 3 людини, противник підтвердив втрати", - розповів він.

Нагадаємо, що йдеться про епізод російсько-української війни, що трапився 22 лютого 2018 року. Напередодні грандіозного святкування у Москві 100-річчя Червоної Армії. Ну що ж, наші завітали на свято до окупантів не з пустими руками. Міноборони оприлюднило відео процесу знищення БМП з російським екіпажом. Наводка вручну, повторимось, на такій відстані таким озброєнням неабияка майстерність.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!