Хлопці відчувають, що залишаться на бобах: Російський політик розповів, як Захарченко з Плотницьким шантажують одночасно Україну та Кремль

Бойовикам вже ясно, що проблема з ресурсами у самій Росії, і їм зараз дуже треба привернути до себе увагу.

Плотницький та Захарченко. Фото: news.bigmir.net.

Лідер російської опозиційної політичної партії "Західний Вибір" Костянтин Боровий в інтерв'ю "Апострофу" розповів, чи готова Росія взяти до себе "республіки" окупованого Донбасу і з якою метою бойовики ОРДЛО шантажують Москву і Київ. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

Заяви лідерів бойовиків свідчать про спробу знайти власні шляхи розв'язання проблем, виходу з тупикової ситуації, коли ясно, що РФ треба забиратися з Донбасу, треба виводити війська, треба припиняти військові дії, що вже немає ресурсів для підтримки життєздатності цієї території. Тепер уже бойовикам зрозуміло, що проблема з ресурсами у самій Росії, і їм зараз дуже треба звернути на себе увагу.

З одного боку, бандити, які існували на дотації з російського бюджету, бачать, що залишилися лічені місяці. Тому вони роблять спроби зв'язати зобов'язаннями Кремль, Путіна, і таким чином забезпечити фінансування. З іншого боку, є ще і блокада Донбасу Україною, або правильніше сказати - відмова від фінансування бойовиків, що не залишає їм жодного шансу. Імовірно, за цим піде масовий вихід населення з цих територій до Росії та України. Ці хлопці, які називають себе владою в "ДНР" / "ЛНР", залишаться на бобах.

Випуск документів, так званих паспортів "ДНР" / "ЛНР", був хуліганською акцією. Це все одно, якщо я почну випускати паспорти штату Техас, розуміючи, що там є частина громадян, які виступають за його незалежність. Тепер вони готові цей злочин скасувати, але в обмін на поступки. Але це звичайний бандитський шантаж. Маю велику надію, що Київ не просто не погодиться, а навіть не відповість на такі пропозиції.

Поведінка бойовиків зараз, їх заяви, це - їхня гра з Кремлем і з Києвом. Вони шантажують їх з єдиною метою - залишитися в якомусь політичному просторі. Як то кажуть, хоч тушкою, хоч опудалом. Вони хочуть, щоб їх хтось визнавав, хтось вів з ними переговори. Але головне, щоб їх фінансували.

Закінчується цей потік грошей, що є доброю ознакою. Це означає, що потихеньку РФ виводить війська з Донбасу і цим бандитам сигналізує, що залишилося небагато часу, мовляв, давайте шукайте для себе якісь нові форми існування.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...